Vyhledat

Co nabízí práce v Amazonu?


Foto: Amazon

Amazon inzeruje plat 160 Kč na hodinu a k tomu až 10% bonus. Registrovat se jako uchazeč můžete za méně než 2 minuty, a to přímo na stránkách amazon.cz. Začátky Amazonu najdeme ve Seattlu v garáži, nyní však je jeden z největších internetových obchodů na světe s více než 560 000 zaměstnanci a řadí se k jedné z nejrychleji rostoucích společností na světě.


Distribuční centrum v Dobrovízi vám může nabídnout novou hodinovou sazbu, a to 160 Kč na hodinu s měsíčním bonusem až 10% po splnění podmínek. Za zmínku stojí i 5 týdnů placené dovolené. Budete pracovat čtyři dny v týdnu po desetihodiných směnách. To znamená, že budete mít tři dny v týdnu volna. V Amazonu se střídají denní a noční směny.


A co tam dále nabízí?

Amazon dále nabízí teplé jídlo za 25 Kč a horké nápoje, jako je káva, čaj, apod., jsou k dispozici zdarma. Můžete využít Program Career Choice, který vám pomůže získat dovednosti v oboru vašeho zájmu a bude vám proplaceno 95% školného a kurzovného.


Amazon také zajišťuje svozovou dopravu zdarma z různých míst České republiky a to z 50 míst ve Středočeském a Ústeckém kraji včetně přímého vlakového a autobusového spojení z Prahy.


Společnost nabízí moderní klimatizované pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi. Společnost vám také nabídne příspěvek na penzijní spoření a životní pojištění.


Manažerská či Expertní úroveň

Jako společnost se soustředí na inovace, jako zaměstnavatel na spokojenost a rozvoj svých zaměstnanců. V distribučním centru v Dobrovízi proto nabízí i širokou škálu manažerských a odborných pozic. Amazon spolupracuje s univerzitami a vytváří prostor pro kariérní růst mladých absolventů vysokých škol. Seznam otevřených pozic najdete také přímo na stránkách Amazonu. Najdete tam také jak vypadá distribuční centrum, anebo jak se v něm pracuje od příjmu až po distribuci objednávek.


Autor: Oskar Borhy

Zdroj: Amazon.cz

drafter magazin logo.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

KARIÉRNÍ MAGAZÍN - Příběhy, které píše sám život

© Všechna práva vyhrazena 2019. Drafter Company s.r.o., IČ: 01781014, Veleslavínská 48/39, Praha 6, PSČ 162 00