Vyhledat

Co přináší práce v Seznam.cz? Krom řady zajímavých benefitů i firemní školku Seznámek

Okolo 1 300 lidí pracuje ve společnosti Seznam.cz, která je nejnavštěvovanějším českým internetovým portálem. Na co se můžete jako zaměstnanec těšit, jak začít a koho vlastně hledají?


Vše začalo v roce 1996, kdy Ivo Lukačovič spustil svůj internetový projekt Seznam.cz. Tehdy ještě jako klasický katalog odkazů na webové stránky. Dnes už zaměstnanci v Seznamu vyvíjí desítky služeb a aplikací. Neustále zkouší nové postupy a pracují s nejmodernějšími technologiemi. Centrálu má Seznam.cz v Praze, ale provozuje také dalších 9 poboček v České republice.


Pokud uspějete v náborovém procesu, těšit se můžete na řadu zaměstnaneckých benefitů. Jedním z hlavních je například Cafeterie. Mohlo by se zdát, že jde o příjemnou firemní kavárny. V tomhle případě jde ale bonusový program. Spočívá v tom, že díky němu získáváte kredit, který pak můžete využít třeba na sport, kulturu, vzdělávání, cestování, ale i den volna navíc, zdraví, životko nebo penzijko. Máte k dispozici pružnou pracovní dobu a navíc 5 týdnů dovolené nebo 3 sick days. Pokud vlastníte třeba pejska, kterého nechcete nechávat během pracovní doby doma, uvítáte i Pet friendly přístup. To pro vašeho mazlíčka znamená, že pozná Seznam na vlastní kůži. Tím to ovšem nekončí, můžete využít nálož vitamínů, firemní notebook, účast na odborných konferencích, interní vzdělávání nebo firemní školku Seznámek.


Výběrovým řízením vás provedou firemní HR specialisté, kteří mají za úkol najít nové talentované kolegy. Pokud nebudete mít možnost přijít do Seznamu, nevadí, vše zvládnete i prostřednictvím videokonference. Pokud budete úspěšně přijati, hned první den se potkáte s trenéry, kteří vám vysvětlí nejdůležitější věci a provedou vás po centrále. Pokud budete aktivní a zvídavý, můžete si vybírat z nejrůznějších tréninků a workshopů, na kterých získáte cenné zkušenosti.


Do zákulisí Seznamu se můžete podívat například na Instagramu nebo Facebooku a pracovní nabídky naleznete na kariérních stránkách.


Autor: Jiří Vostrý

Zdroj: Seznam.cz

Foto: Seznam.cz

drafter magazin logo.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

KARIÉRNÍ MAGAZÍN - Příběhy, které píše sám život

© Všechna práva vyhrazena 2019. Drafter Company s.r.o., IČ: 01781014, Veleslavínská 48/39, Praha 6, PSČ 162 00