Vyhledat

Máte rádi Plzeňské pivo? Co takhle pracovat přímo u zdroje a psát novodobou historii pivovaru

Máte rádi Plzeňské pivo, tradice a hledáte práci u stabilního zaměstnavatele? Zkuste třeba Plzeňský Prazdroj, který hledá nové kolegy napříč řadou oborů. Ať už jste přes marketing, lidské zdroje, obchod, finance nebo vás láká být přímo u zlatého zdroje. Zde si každý najde to své.


Před více než půldruhým stoletím se začal odvíjet příběh, který se zapsal zlatým písmem do historie českého národa a světových dějin pivovarnictví. V roce 1842 měšťané města Plzně, privilegovaní právem vařit pivo, založili a společnými silami postavili Měšťanský pivovar. První várka ležáku, který později pod jménem Pilsner Urquell dobyl celý svět, spatřila světlo světa 5. října téhož roku. Uvařil ji sládek Josef Groll v tehdejším Měšťanském pivovaru. Ležák si pro svou říznou a lahodnou chuť rychle získal oblibu doma i v zahraničí. Tak započal příběh legendy mezi pivy.


Pokud chcete psát novodobou historii Plzeňského Prazdroje, máte jedinečnou šanci. S neustálým růstem se totiž pojí i více pracovních příležitostí a do Plzně, Prahy, Brna, Olomouce, a dalších měst nabírají desítky nových kolegů. Jakožto světový výrobce Plzeňského piva firma zaměstnává okolo 2 000 zaměstnanců v Česku. A benefitů? Těch nabízí více než dost.


Zábava

Zaměstnancům nabízí sponzorované vstupenky na kulturní či sportovní akce, příspěvky na cestování i možnost exkurze do vlastních pivovarů.


Zdraví a péče

Díky speciální kartě můžete čerpat prostředky na nadstandardní zdravotní péči, sportovní aktivity i relaxaci ve vybraných wellness zařízeních.


Budoucnost a zajištění

Společnost přispívá na penzijní připojištění či životní pojistku.


Žízní trpět nebudete

Během roku zaměstnanci dostávají zásobu piva na dovolenou i na Vánoce. Navíc jim pravidelně rozdávají poukázky, za které mohou produkty výhodně nakoupit.


Ještě něco navíc

Kromě týdne dovolené navíc a příspěvků na stravování odměňují své zaměstnance mimo jiné za věrnost, nadstandardní výkon, i za dárcovství krve.


Že je působení v Plzeňském Prazdroji více než jen práce popisuje i Andrea Sikorová, Specialistka oddělení kvality.


„Komín pivovaru jsem celé dětství viděla z domova. To byl i důvod, proč jsem si vybrala studium chemie, obor pivovarství a sladařství. Mám ráda prostředí a vůni varny. Baví mě být tam, kde vznikají velké věci.“


Pokud jste studenty či absolventy, máte také možnost zažít atmosféru Prazdroje. Například formou placených stáží, trainee programů, exkurzí, odborných přednášek a spolupráce s odborníky na vašich závěrečných pracích či brigád.


Pro všechny ostatní je seznam volných míst vypsán přímo na stránkách. Pokud se rozhodnete zkusit práci v Prazdroji, postup je celkem standardní. Vyberte si vhodnou pracovní pozici, pošlete svůj životopis a pokud splňujete kvalifikační předpoklady, dostanete pozvánku na pohovor. Pokud získáte zaměstnání, projdete adaptačním programem, který vás seznámí s prostředím společnosti i s novými kolegy.


Autor: Oskar Borhy

Zdroj: Plzeňský Prazdroj

Foto: Plzeňský Prazdroj

drafter magazin logo.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

KARIÉRNÍ MAGAZÍN - Příběhy, které píše sám život

© Všechna práva vyhrazena 2019. Drafter Company s.r.o., IČ: 01781014, Veleslavínská 48/39, Praha 6, PSČ 162 00